Glasservisdelar bl a Reijmyre Monica Bratt
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GLASSERVISDELAR, ca 99 dlr, bl a Reijmyre, Monica Bratt, inklusive bl a: champagnekupor, 6 st, champagnestrutar, 4+2., snappsglass, 12+6+6+3 st, starvinsglas, 6 st, selterglas, 3 st, desserskålar, 6+3+2+1
Bruksslitage, några nagg
515186
2018-01-23