Konsolbord

Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord
Konsolbord

Klubbat för:

10 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KONSOLBORD, med stenskiva, Karl Johan, dekor delvis träskuren och gjuten pastellage, dekor i form av lyra, bronserat och förgyllt, svärtad sockel, höjd 81, 37x73 cm

Smärre skador, repor

515192

2018-01-23