Väggarmaturer 1 par, Borens Borås

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORÈNS, väggarmaturer, 1 par, Borås, mässing med genombruten dekor, nr. 6501, kupans höjd 15 cm

PROVENIENS: Örnäs Säteri, Kungsängen

Bucklor, en mässingsdetalj saknas

515195

2018-01-31