Stolar 6 st senempire
Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
STOLAR, 6 st, Lindome, senempire, 1800-talets mitt, betsad björk med genombruten ryggbricka, sabelformade ben samt klädd sits, sitthöjd ca 46 cm
Slitage, repor, lagningar, sprickor, senare omklädda
515248
2018-01-23