Cakestand 1900-talets första hälft
2018-01-24
515254
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CAKESTAND, 1900-talets första hälft, trä med mässingsinläggningar, tre plan, höjd ca 76 cm
Bruksslitage, sprickor, en list lös samt dekorbortfall, undersida på plan har runda märken troligen efter delar som saknas, renoverad samt kompletterad