Klubbat för:
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Mariakyrkan, Båstad i aftonsol, signerad Paul Fischer, olja på duk, 39,5x55,5 cm
PROVENIENS: Sotheby´s, New York, 24 november 1987, katalognr 293
515268
2018-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här