Paul Fischer oljemålning

Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning
Paul Fischer oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

PAUL FISCHER (Danmark, 1860-1934): Mariakyrkan, Båstad i aftonsol, signerad Paul Fischer, olja på duk, 39,5x55,5 cm

PROVENIENS: Sotheby´s, New York, 24 november 1987, katalognr 293

515268

2018-01-24