Cafébord gjutjärn

Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn
Cafébord gjutjärn

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft, underrede i gjutjärn, grönbemålat, skiva med träribbor, märkt undertill N.Å.B., höjd ca 77, 80x55 cm

Enligt uppgift, märkning för Norrtälje Ångbryggeri. Bordet har stått på Spillersboda dansrestaurang Rådmansö

Slitage

515270

2018-01-23