Kina porslin famille rose samt verte
Klubbat för:
1 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TALLRIKAR, ASSIETTER, 10 dlr., porslin, Kina, 18/1900-tal, famille rose, famille verte, varierande dekor i emaljfärger, diameter ca 8-23 cm
Kuntoraportti
Lagningar, skador, sprickor, nagg
515276
Päivämäärä:
2018-01-24