Dockhus samt dockhusmöbler 1900-talets början
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DOCKHUS samt DOCKHUSMÖBLER, dockhus av rak form med två vitrindörrar och underliggande hyllplan, inredd med olika tapeter, möblerna jugend, vitmålade, bestående av, säng, spegelbyrå, kommod, soffa stolar, 2 st, bord, höjd ca 130, 96x43 cm
Slitage, sprickor, färg har tagits bort, skada på bakre hörn, en innervägg har tagits bort, tapetet kommer från, glas saknas för fyra fönstren, nyckel saknas
515282
2018-01-24