Axel Nordell bronsskulptur

Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur
Axel Nordell bronsskulptur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL NORDELL (1900-tal): skulptur, "Embryo ", förgylld brons, signerad och daterad 1991, på stensockel, total höjd 17,5 cm

515297

2018-01-24