Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF FRANK, sängar, 1 par, mahogny, med mahognyfanerade sidostycken, Firma Svenskt Tenn, höjd 88, 100 x 197 cm, huvudgavlarna med hjul, rullribbottnar i massiv furu
Bruksslitage
515312
2018-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här