Servisdelar Wennerberg
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GUNNAR WENNERBERG, "Blåsippa", servisdelar, 14 st, Gustafsberg, jugend, bestående av 8 djupa tallrikar, 4+1 assietter, tekanna
Tre djupa tallrikar med nagg, en djup tallrik med mindre spricka, 3 assietter med nagg, tekannan med nedslipad och skadad pip, dekorslitage
515317
2018-01-24