Servisdelar Wennerberg

Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg
Servisdelar Wennerberg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUNNAR WENNERBERG, "Blåsippa", servisdelar, 14 st, Gustafsberg, jugend, bestående av 8 djupa tallrikar, 4+1 assietter, tekanna

Tre djupa tallrikar med nagg, en djup tallrik med mindre spricka, 3 assietter med nagg, tekannan med nedslipad och skadad pip, dekorslitage

515317

2018-01-24