Elias Martin tuschlavering daterad 1774
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ELIAS MARTIN (1739-1818): "Mitt kjök i London 1774", tuschlavering, ca 20x20,5 cm
Proveniens: Conte Giuseppe Bramer de Saint-Simon, Tysklands ambassadör i Italien, dog i Florens 1873
Fäst på papper
515318
2018-02-07