Lars Norrman

Lars Norrman
Lars Norrman

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS NORRMAN (1915-1979): Seglare med modell, signerad Lars Norrman, XXV/L, färglitografi, bildmått ca 63x42 cm, oramad

515335

2018-01-27