Stolar sengustaviansk stil
Closed
2018-01-27
515363
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
STOLAR, 1 par, 1900-tal, sengustaviansk stil, vitmålade, klädd sitts och rygg, skuren dekor, sitthöjd ca 46 cm
Tyg med mindre fäckar, obetydligt slitage