Isaac Grünewald akvarell
Closed
2018-01-24
515366
| Sold for | 8 800 SEK |
| Estimate | 8 000 SEK |
ISAAC GRÜNEWALD (1889-1946): Siesta, signerad Grünewald, akvarell och blyerts, ca 22 x 28,5 cm