Marino Marini litografiskt tryck

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARINI MARINO (1901-1980): efter, "Le cavalier", signerad och daterad Marino 1955 i trycket, litografiskt tryck, bildmått ca 56x44 cm

Gulnader

515373

2018-01-24