Sengustavianska taburetter

Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter
Sengustavianska taburetter

Klubbat för:

9 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TABURETTER, 1 par, sengustavianska provinsarbeten, 1800-talets första hälft, förgyllda samt skuren dekor, bladhölstrade ben, höjd ca 44 cm

slitage, renoverade

515376

2018-01-24