Robin Winters akvareller

Robin Winters akvareller
Robin Winters akvareller

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROBIN WINTERS (USA, född 1950): "Time Out", signerade verso, akvareller 2 st, samramade, 28x35,5 cm vardera
Proveniens: Anders Tornberg Gallery

515379

2018-01-24