Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JACQUELINE GOUGIS (född 1926): "La répétition sur la terrasse de midi", signerad J Gougis, olja på duk, ca 81x65 cm
Behållningen går till Läkarmissionen
515384
2018-01-24
Gör en kostnadsfri värdering här