Jacqueline Gougis oljemålning
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
JACQUELINE GOUGIS (född 1926): "La répétition sur la terrasse de midi", signerad J Gougis, olja på duk, ca 81x65 cm
Behållningen går till Läkarmissionen
Kuntoraportti
515384
Päivämäärä:
2018-01-24