Jacqueline Gougis oljemålning

Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning
Jacqueline Gougis oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

JACQUELINE GOUGIS (född 1926): "La répétition sur la terrasse de midi", signerad J Gougis, olja på duk, ca 81x65 cm

Behållningen går till Läkarmissionen

Kuntoraportti

515384

Päivämäärä:

2018-01-24