Skänk furu nyrenässans
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÄNK, 1800-talets slut, nyrenässans, två lådor samt spegeldörrar med bakomliggande hyllinredning, dekor av svarvade kolonner, draghandtag i mässig, blå/grön betsad, höjd ca 123, 105x51 cm
nyckel saknas, märken, ytskador, ovansidan med lagningar
515400
2018-01-25