Arne Jacobsen stolar

Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar
Arne Jacobsen stolar

Klubbat för:

10 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 8 st, 1900-talets slut, Fritz Hansen, modell 3101, vitlackerade, förkromad benställning, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, märken, färgavskav

515402

2018-01-25