Klubbat för:
10 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE JACOBSEN, "Myran", stolar, 8 st, 1900-talets slut, Fritz Hansen, modell 3101, vitlackerade, förkromad benställning, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, märken, färgavskav
515402
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här