Peter Prütz oljemålning

Peter Prütz oljemålning
Peter Prütz oljemålning
Peter Prütz oljemålning
Peter Prütz oljemålning
Peter Prütz oljemålning
Peter Prütz oljemålning

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PETER PRÜTZ (född 1954): Träd, signerad Peter Prütz, olja på duk, ca 70x70 cm

515428

2018-01-25