Carl Wilhelm Jaensson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL WILHELM JAENSSON (1853-1931): Kustlandskap, signerad CW Jaensson, olja på pannå, ca 21x27 cm

smärre skråma i nedre mitten

515429

2018-01-25