Folke Bülow oljemålning

Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning
Folke Bülow oljemålning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOLKE BÜLOW (1905-1961): Sjömotiv med baderska, signerad F. Bülow, daterad -41, olja på pannå, ca 23x32 cm

515431

2018-01-25