Takplafond 1930/40-tal
2018-01-27
515438
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKPLAFOND, 1930/40-tal, slipat dekor i löv, råglasskiva, höjd ca 55, diameter 50 cm
Nagg