Carl Hornung-Jensen oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL HORNUNG-JENSEN (Danmark, 1882-1960): "Solnedgang", signerad och daterad Hornung-Jensen -54, olja på pannå, ca 28x38 cm

515439

2018-01-25