Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

OLLE KRANTZ (1906-1999): "Ruth, vårpromenad", signerad Olle Krantz, olja på duk, ca 80x65 cm

515443

2018-01-25