Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Sömmerska vid fönster, signerad Robert Högfeldt, akvarell på papper, ca 49x40 cm
515451
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här