Robert Högfeldt akvarell

Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell
Robert Högfeldt akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Sömmerska vid fönster, signerad Robert Högfeldt, akvarell på papper, ca 49x40 cm

515451

2018-01-25