Gunghäst 1990-tal Haddon

Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon
Gunghäst 1990-tal Haddon

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

GUNGHÄST, 1990-tal, ek, sadel i läder, brickmärkt ´´Haddon makers & restorers, Clacton-on-Sea, England´´, man i tagel, höjd 100 längd 158 cm

Slitage, repor, märken och en buckla

515455

2018-01-25