Rokokospegel
Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SPEGEL, rokoko, 1700-talets andra hälft, förgylld pastellagedekor, kantglas, löst överglas medföljer, höjd ca 157x64 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört familjen Blanche
Glas saknas, skador,
515482
2018-01-25