Rokokospegel

Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel
Rokokospegel

Klubbat för:

15 000 SEK

3 000 SEK

SPEGEL, rokoko, 1700-talets andra hälft, förgylld pastellagedekor, kantglas, löst överglas medföljer, höjd ca 157x64 cm

PROVENIENS: Enligt uppgift tillhört familjen Blanche

Glas saknas, skador,

515482

2018-01-25