Alf Olsson etsning

Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning
Alf Olsson etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALF OLSSON (född 1925): ´´Nike collage´´, signerad och daterad -96, kolorerad etsning, diameter 30 cm

515489

2018-01-27