Klubbat för:
2 000 SEK
3 000 SEK
ÅKE ÅHLIN (född 1913): "Skärgårdssommar-Storskär vid brygga", signerad och daterad Åke Åhlin -91, olja på pannå, ca 24x32 cm
515499
2018-01-25