Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFBORD, ask med kalkstensskiva, kvadratisk, höjd ca 55,5, 60x60 cm
Bruksslitage, några mindre repor och märken, skivan är skadad i ett hörn
515503
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här