Soffbord med kalkstensskiva

Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva
Soffbord med kalkstensskiva

Klubbat för:

2 800 SEK

1 500 SEK

SOFFBORD, ask med kalkstensskiva, kvadratisk, höjd ca 55,5, 60x60 cm

Bruksslitage, några mindre repor och märken, skivan är skadad i ett hörn

515503

2018-01-25