Dorothee Maurer-Becker förvaringstavla
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 200 SEK
DOROTHEE MAURER-BECKER, förvaringstavla, Uten.Silo II, 1970-tal, klar plast, märkt "A product of design M Munich West Germany Copyright by Dorothee Maurer Becker", ca 68x52 cm
Bruksspår, repor, märken, färgstänk, ett hörn med skada
515505
2018-01-25