Dorothee Maurer-Becker förvaringstavla

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

DOROTHEE MAURER-BECKER, förvaringstavla, Uten.Silo II, 1970-tal, klar plast, märkt "A product of design M Munich West Germany Copyright by Dorothee Maurer-Becker", ca 68x52 cm

Bruksslitage, repor, märken, ett skadat hörn, tejprester

515506

2018-01-29