Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GUNILLA ALLARD, bord, "Chicago III" formgivet av Gunilla Allard, Lammhult, glas/svart laminat, på hjul, höjd ca 42, diameter ca 90 cm
Bruksslitage, mindre repor
515511
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här