Selva 10 stolar rokokostil

Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil
Selva 10 stolar rokokostil

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SELVA, stolar, 8 utan samt 2 med karm, rokokostil, 1900-/2000-tal, betsad bok, fast stoppade sitsar med pärlspikad textilklädsel, höjd ca 105, sitthöjd 50 cm

Bruksslitage

515518

2018-01-25