Lars Jonsson, Ung havsörn

Lars Jonsson, Ung havsörn
Lars Jonsson, Ung havsörn

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LARS JONSSON (född 1952): Ung havsörn, akvarell på papper, 57 x 38,5 cm.

Enligt konstnären utförd på 1990-talet och målad i plein air i Stockvike i Hamra.

UTSTÄLLD: Lars Jonsson, Uttersberg 1992

515567

2018-02-01