Marieberg tallrik fajans

Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans
Marieberg tallrik fajans

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIEBERG, tallrik, 1777, fajans, dekor av figurscen, märkt med tre kronor och MB -77, diameter ca 23 cm

Nagg, krackelering

515569

2018-01-25