Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIEBERG, tallrik, 1777, fajans, dekor av figurscen, märkt med tre kronor och MB -77, diameter ca 23 cm
Nagg, krackelering
515569
2018-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här