Lars Lerin litografi
Valmis
2018-01-27
515572
| Korkein tarjous | 5 400 SEK |
| Arviointi | 2 000 SEK |
LARS LERIN (född 1954): Gårdsarbete, signerad och daterad L. Lerin -87, numrerad 98/310, färglitografi, 60x50 cm