Lars Lerin litografi

Lars Lerin litografi
Lars Lerin litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS LERIN (född 1954): Gårdsarbete, signerad och daterad L. Lerin -87, numrerad 98/310, färglitografi, 60x50 cm

515572

2018-01-27