Skrivbord 1800-tal

Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal
Skrivbord 1800-tal

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKRIVBORD, 1800-talets andra hälft, empirestil, klädd skrivyta, fanér i mahogny, sarg med 4 lådor, kortsidor med utdragsskivor, höjd ca 75, 130x71 cm, nyckel medföljer

Renoverad, delvis senare beslag, torrsprickor

515576

2018-01-25