Bengt Åke Åkerlund oljemålning
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): ´´Landskap´´, signerad och daterad á tergo 3.07.05, olja på duk, ca 60x73 cm
Kuntoraportti
515580
Päivämäärä:
2018-01-27