Bengt Åke Åkerlund oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BENGT ÅKE ÅKERLUND (född 1940): ´´Landskap´´, signerad och daterad á tergo 3.07.05, olja på duk, ca 60x73 cm

Kuntoraportti

515580

Päivämäärä:

2018-01-27