John Pedder oljemålning

John Pedder oljemålning
John Pedder oljemålning
John Pedder oljemålning
John Pedder oljemålning
John Pedder oljemålning
John Pedder oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

JOHN PEDDER (England, 1850-1929): Landskap med boskap, signerad och daterad J Pedder 1875, olja på duk, 153x92 cm

Dubblerad, krackeleringar, retuscher

515582

2018-02-07