Linn Fernström blyerts

Linn Fernström blyerts
Linn Fernström blyerts
Linn Fernström blyerts
Linn Fernström blyerts

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

LINN FERNSTRÖM (född 1974): ´´Flickan med vingar´´
signerad och daterad på baksidan Linn Fernström 2005, blyerts på papper, monterad i distansram, bladmått ca 105x45 cm

515591

2018-01-27